Zadbaj o sen swojego czworonoga

Zadbaj o sen swojego czworonoga

Psu, podobnie jak człowiekowi, potrzebny jest sen. Potrzebuje on też swojego miejsca w domu, azylu, w którym będzie mógł odpocząć, schować się przed nadmiarem bodźców, poczuć się u siebie. Swoich zwolenników mają klatki kennelowe, które, jeśli są we właściwy sposób wprowadzane od momentu pojawienia się w naszym domu szczeniaczka, sprawdzają się znakomicie. Innym rozwiązaniem jest wygospodarowanie w mieszkaniu kąta dla psa, wyposażonego w odpowiednio wygodne legowisko, będącego odpowiednikiem psiego schronienia.

Dla psich seniorów, dla psów osłabionych po zabiegach chirurgicznych, stworzyliśmy MATERAC ORTOPEDYCZNY HEVEA PSIE HISTORIE, zbudowany z dwóch warstw pianki, każda o grubości 5 cm. Jedna jest pianką wysokoelastyczną, druga pianką termoelastyczną z pamięcią, (visco memory foam), która wspomaga rehabilitację, pod wpływem ciepła dopasowując się do kształtu leżącego na niej ciała. Rozluźnia i łagodzi napięcia mięśni, wspomaga stawy, koi ból, co zwiększa komfort wypoczynku. Materac ubrany jest w elegancki i łatwy do zdejmowania pokrowiec z tkaniny Pet Proof, dostępny w siedmiu kolorach. Oferujemy 3 rozmiary materaca, dla psów małych, psów średnich i psów dużych. Na bazie tego materaca stworzyliśmy sofę, na razie dostępną wyłącznie na zamówienie.

Uniwersalnym materacem dla psa jest z kolei MATERAC LATEKSOWY HEVEA PSIE HSTORIE TURYSTYCZNY, wykonany z innowacyjnego produktu, jakim jest pianka lateksowa o grubości 3 cm. Materac może być używany jako podłoże w klatce kennelowej, w transporterach, jego grubość pozwala na elastyczne dopasowanie do kształtu klatki. Łatwo go zabrać w podróż dzięki praktycznej torbie, do której wkłada się zrolowany materac. Taki materac podczas wyjazdu w obce miejsce pachnie znajomo i jest dla naszego psa namiastką domu, redukując stres. Dzięki zastosowaniu pokrowca z tkaniny Pet Proof materac jest odporny na wilgoć i świetnie izoluje od chłodu podłoża. Pokrowiec materaca łatwo jest zdjąć i wyprać, bez szkody dla jego właściwości. Z naszych doświadczeń wynika, że psy bardzo chętnie na nich wypoczywają.

HEVEA

HEVEA

Fabryka Materaców Hevea to wielkopolski producent materaców i właściciel marki Hevea. Firma powstała w 2008 roku, a przez ponad 10 lat działalności produkty sygnowane znakiem Hevea zagościły w setkach tysięcy sypialni w Polsce i Europie. Teraz także dla naszych ukochanych zwierzaków.