Konkurs - Śpiulkolotem po nagrody

Konkurs - Śpiulkolotem po nagrody

Jesteśmy specjalistami od snu i od snów, zwłaszcza tych kolorowych. Zapraszamy zatem do udziału w takim trochę sennym konkursie. Choć nasze materace przeznaczone są dla psów, to nie będziemy pozbawiać szansy na wygraną kochających inaczej, czyli kochających koty.

Pokaż nam twojego śpiącego psa albo kota i napisz, co mu się śni. Na Instagramie wstaw zdjęcie lub rolkę i oznacz nas hasztagiem #psiehistoriekonkurs, na facebooku wstaw na naszej stronie zdjęcie lub film z opisem i dodaj hasztag #psiehistoriekonkurs.

Dopuszczamy zdjęcia i filmy, opisy wierszem i prozą, memy, komiksy i wszystkie inne formy graficzno-literackie na temat – sen psa (albo kota). Najciekawsze nagrodzimy naszymi designerskimi poduchami. Dwie nagrody przyzna nasze wyjątkowe jury, złożone ze specjalistów onejromancji i somnologii, a przede wszystkim praktyków sennych, o kolejnych dwóch zdecyduje ilość pozytywnych reakcji pod postem – lajków i serduszek, a nawet uśmiechów.

Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 15 kwietnia o godz. 12.00 Regulamin dostępny na stronie heveamaterace.pl.

HEVEA

HEVEA

Fabryka Materaców Hevea to wielkopolski producent materaców i właściciel marki Hevea. Firma powstała w 2008 roku, a przez ponad 10 lat działalności produkty sygnowane znakiem Hevea zagościły w setkach tysięcy sypialni w Polsce i Europie. Teraz także dla naszych ukochanych zwierzaków.