Konkurs dla jesieniarzy

Konkurs dla jesieniarzy

Jesieniarze do boju! Najbardziej malownicza pora roku, kusząca kolorami, od spłowiałej zieleni trawy poprzez wszystkie odcienie żółci, złota, rudości, brązów i czerwieni po zachwycające fiolety. Ostre światło jesiennego słońca, poranne mgły czy snujące się nitki babiego lata aż proszą, żeby zatrzymać je w kadrze. Proponujemy Wam zatem konkurs na bardzo jesienne zdjęcie jesiennego psa. Na zdjęciu mogą być też inne zwierzęta, koty, zebry a nawet krokodyl, ale bez psa się nie liczy!

    Konkurs trwa od 20.10 do 10.11. 2022. Wystarczy w komentarzu do postu konkursowego na facebooku umieścić zdjęcie, a na Instagramie zdjęcie konkursowe oznaczyć hasztagiem #jesieniarze i oznaczyć nasz profil Psie Historie. Zdjęcia nadsyłamy do 10.11.2022 do godziny 10.00.  Prace oceniać będzie specjalnie w tym celu powołana komisja, złożona z przedstawiciela organizatora, firmy Hevea oraz współpracujących z nią fotografów. Fajnie będzie, jak zdjęcia będą dobre jakościowo i poprawnie skomponowane, ale najważniejszy jest KONCEPT i JESIENNOŚĆ. Nagrodą w naszym konkursie jest arcywygodny poduszkowiec w nowej odsłonie – Oranżowiec w kolorze dojrzałej dyni, w rozmiarze 95x60cm.

 

Rozstrzygnięcie konkursu 10.11.2022 o godzinie 12.00. 

Regulamin dostępny na stronie https://heveamaterace.pl/ .Powodzenia!

 

 

 

HEVEA

HEVEA

Fabryka Materaców Hevea to wielkopolski producent materaców i właściciel marki Hevea. Firma powstała w 2008 roku, a przez ponad 10 lat działalności produkty sygnowane znakiem Hevea zagościły w setkach tysięcy sypialni w Polsce i Europie. Teraz także dla naszych ukochanych zwierzaków.